Sıkça Sorulan Sorular

Projeye ne miktarda katkıda bulunabilirim?

Projeye destek için hastanıza 50, 100, 250, 500 TL değerinde kartlardan gönderebilirsiniz. Projeye daha büyük miktarda bağış yapmak isterseniz ÇABA Derneği ile iletişime geçebilirsiniz.

Proje hangi hastaneler için geçerli?

Proje, şu an için Acıbadem Maslak, Acıbadem Fulya, Acıbadem Bakırköy, Acıbadem Kadıköy, Acıbadem Kozyatağı, Acıbadem International Hastaneleri ve Acıbadem Bursa Hastaneleri'nde geçerli. Proje, 2014 yılı itibariyle tüm Acıbadem Hastaneleri'nde hizmete girecek.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemenizi internet sitesi üzerinden kredi kartıyla ya da Acıbadem Maslak ve Acıbadem Fulya Hastaneleri'nde bulunan bankolardan nakit olarak yapabilirsiniz.

Telefon ile bağışta bulunabilir miyim?

Evet. 0212 327 27 57 nolu çağrı numarasını arayarak hastanıza kart gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

Birden çok kişi için bağışta bulunabilir miyim?

Evet. Dilediğiniz kadar kişi için dilediğiniz miktarda bağışta bulunabilirsiniz.

Kartımın hastama ulaştığını nasıl kontrol edebilirim?

Almış olduğunuz kartın ödemesi tamamlandığında vermiş olduğunuz mail adresinize sipariş bilgileriniz gönderilir. Kartınız teslim edildiğinde teslim bilgisi cep telefonunuza SMS olarak gönderilecektir.

Yapmış olduğum bağışın makbuzunu nasıl teslim alacağım?

İnternet üzerinden gerçekleşen işlemlerde yapmış olduğunuz bağışa ait makbuz, vermiş olduğunuz adrese postalanacaktır. Hastanelerde bulunan bankolarımızdan yapacağınız bağışların makbuzu hemen tarafınıza teslim edilecektir.